Odpoledne

Tak, máme to za sebou…

Ale kdepak, opak je pravdou, nyní teprve přichází to, na co se většina svatbních hostů těšila. Nebuďme naivní a přiznejme si to. Pořádný svatební oběd, zákusky, koláčky… Každý si bude chtít zatancovat s nevěstou a dát po stopičce se ženichem. Kapela už je připravená, ze stolů se vytrácejí zákusky a přibívá více prázdných lahví od vína.

A fotograf? Ten má stále pohotovost!

Ještě před příchodem do slavnostně vyzdobeného sálu bude třeba zachytit na fotografie plnění úkolů, které věrní kamarádi připravili. Poté pár fotografií sálu a výzdoby. Tradiční polévka z jednoho talíře. První novomanželské sólo vystřídá krájení dortu, poté házení kyticí a pravděpodobně poletí vzduchem i podvazek. Možná se někdo v průběhu odpoledne zhostí úkolu a přečtě svatební přání. Je téměž jisté, že budou i nějaké další soutěže a překvapení pro novomanželský pár. U toho všeho by měl být fotograf a vše patřičně zdokumentovat.

Fotografie ze svatebních oslav nerad zveřejňuji, přece jen je to rodinná záležitost. Budete-li chtít vidět fotografií více, rád se s Vámi setkám a kompletní fotogalerii odprezentuji.

Několik fotografií spíše pro inspiraci.