o Webu

Byla to pro mne především výzva… S Pepou se známe již několik let a když mi po telefonu vysvětloval plný elánu a nadšení, že má již vymyšlený nový web, bylo mi hned jasné, že to bude práce především obohacující. Nad kávičkou v jedné zlínské kavárničce mi pak na účtenky maloval, co vše tam chce a jak to má vypadat. No řekněte sami, dá se taková spolupráce vůbec odmítnout?
Měl jsem pravdu, okamžitá zpětná reakce spojená s návrhem řešení je pro každého webdesignéra úžasná, umožňuje neustálý rozvoj a posun v „psaní“ webu. Výsledek je tu a jestli se povedl je již jen na Vašem posouzení.

Petr Matulík

------------------

Petr Matulík Webdesignu se věnuje od roku 2001. Již jako student tvořil a spravoval profesionální web komplexu středních a vysokých škol. Další zkušenosti se světem internetu načerpal ve společnosti Seznam.cz. Svazující podmínky velké firmy ovšem nenaplnily jeho představy o profesionálním růstu a tak se s chutí vrhnul na projekty, kde se mohl maximalně realizovat. Z těch největších pak především Obchodnet.cz a Dumpotravin.cz. Petr patří k lidem, kteří se neustále snaží zdokonalit v tom co dělají a je ochoten tomu věnovat maximum času. Právě tato vlastnost mě na něm fascinuje a spolupráce s ním je díky tomu vždy perfektní.
Hledáte-li člověka, kterému svěříte tvorbu svého osobního nebo firemního webu, mohu Vám Petra plně doporučit. Kontakt 736 221 623, matulik@gmail.com

Děkuji za vše, Pepa