Fotografické kurzy

Velmi často se setkávám s dotazy typu „jak bys tohle vyfotil?“, „můžeš se podívat na moje fotky, co dělám špatně?“ a mnoho podobných otázek plní moji emailovou schránku. Popravdě musím přiznat, že se tomu nebráním a velmi rád na podobné otázky rád odpovím komukoli.

Ale myšlenka „fotografických kurzů“ (záměrně používám uvozovky neboť slovo kurz nemám moc rád) mne drží již delší dobu. Je fajn, když lidé se kterými strávím den věnovaný fotografickým základům mi poté posílají fotky o několik úrovní lepších a "radostně volají "ono to funguje…

Učte se individuálně – možná je právě pro Vás individuální přístup přesně to co hledáte. Neradi se ptáte před ostatními, chcete si zvolit kde a kdy…? Pak je tato varianta určena právě pro Vás. Dle Vašich znalostí zájmu připravíme individuální plán, termín i lokaci. Dále máte možnost zapůjčení profesionální techniky značky Canon s objektivy od 8–200mm.

k dispozici můžete mít:

  • fototechnika Canon
  • plně vybavený ateliér
  • exteriérové světla včetně generátoru
  • modelky/modely
  • profesionální vizážistku
  • kadeřnici
  • pronájem zámeckých interiérů

Fotografie KROK ZA KROKEM V průbehu krátké doby připravím kompletní nabídku fotografických kurzů od základů až po pokročilejší techniky. Účastnici se pak mohou těšit nejen na teorii a fotografování v ateliéru, ale také na fotografování v interiérech a exteriérech. Ve spolupráci s profesionální modelkou, vizážistkou a kadeřnicí si vyzkoušíte fotografovat fashion a glamour.

A ještě jedno doporučení. V minulosti jsem i já navštívil nějaké fotokurzy a neboť jsem byl přesvědčen, že jedině renomovaný profesionál mi může předat patřičné informace a rady, rozhodl jsem se právě pro účast na takových kurzech. Jak velké bylo moje překvapení, když jsem celý den proseděl na nezáživném a nudném školení, v jehož závěru se parta hladových fotografů málem poprala nejprve o odpalovač záblesků a pak málem i o modelku.

A nyní to doporučení. Najděte si člověka, který nedělá kurzy jen pro peníze, ale také proto, že se chce o své zkušenosti podělit. Jedině takový člověk je schopen Vás posunout kupředu.

Jednen kontakt za všechny:
Michal Vitásek, http://www.fotoskoleni.cz/