3D model

3D model vytvořený pomocí fotografií. Rozhodně nejde o klasický 3D zpracovaný pomocí 3D grafických programů. Výhodou „rotační fotografie“ je především rychlost zpracování a cena. Není třeba složitého převádění skutečných výrobků do 3D pomocí náročných měření či převodu z výkresů. Je to tak snadné, vytvoříme scénu, nafotíme konkrétní produkt, vytvoříme 3D rotaci a šup s tím na web nebo na prezentační CD.

Vhodné především pro e-shopy prodávající dražší a specifické produkty, u kterých je důležitá prezentace celého produktu tak, aby si zákazník dovedl udělat dokonalou představu o celém tvaru produktu.

Cena bude záležet na počtu jednotlivých snímků, ze kterých bude rotace složena (12–72 snímků) a především na způsobu následného zpracování. Fotografie mohou zůstat ve scéně vytvořené při fotografování (viz ukázka) nebo vykrýt a vložit na pozadí falešné. Nechte si udělat kalkulaci na míru, možná budete překvapeni kam se můžeme s cenou dostat s využitím množstevních slev a dlouhodobé spolupráce.


Ukázka 3D modelu, složeno ze 72 fotografií na původním pozadí